Volledig gerenoveerde woning met veel mogelijkheden op een toplocatie in Mechelen
Op zoek naar een volledig gerenoveerde herenwoning in het centrum van Mechelen en vlakbij de Leuvense Vaart? Of wilt u wonen combineren met uw beroep? Deze woning heeft ook de mogelijkheid om gebruikt te worden als kangoeroewoning... Kortom, zeer veel mogelijkheden dus!
U komt binnen in de inkomhal met apart gastentoilet. Van hieruit komt u in de eerste (woon)kamer (met mezzanine) en de volledig geïnstalleerde open keuken. Deze woning beschikt ook over een leuke stadstuin, zodat u even buiten kan uitblazen na een lange werkdag.
Via de mooie autenthieke trap komt u op de tweede verdieping waar u beschikt over een tweede, volledig geïnstalleerde keuken en woonkamer met prachtig uitzicht op de Brusselse Poort.
Op de tweede verdieping beschikt u over een ruime slaapkamer en een prachtige badkamer met bad, douche, lavabomeubel met dubbele lavabo en toilet.
Op de derde verdieping beschikt u nog eens over een heel ruime slaapkamer, die ook voorziening heeft om een extra badkamer te maken.
Supercharmant en energiezuinig wonen in het centrum van de stad en vlakbij de Leuvense Vaart en het Vrijbroekpark om mooie wandelingen/fietstochtjes te maken? Bel of mail ons voor meer info of een bezoek! (info@demakelaardij.be of 015/20.20.82)
*** Opmetingen bij benadering. Het vastgoedkantoor is niet verantwoordelijk voor fouten in plannen en maten.