Prachtig appartement te koop aan de Achttiende Oogstwal te Tongeren
Op zoek naar een instapklaar en energiegunstig appartement in het hart van Tongeren? Dit verzorgde appartement aan de Achttiende Oogstwal biedt alles wat je nodig hebt!
Je betreedt het appartement (107m²) via de inkomhal die toegang geeft tot de ruime woonkamer met een prachtig uitzicht over de stad. Vervolgens tref je de modern ingerichte keuken met aansluitend een handige (was)berging. Op de gang vind je verder een apart toilet, de badkamer, 2 ruime slaapkamers en nog een derde kamer die kan dienen als bureau of dressing.
Het appartement beschikt bovendien ook over een ruime afgesloten garage, wat extra gemak biedt en zorgt voor voldoende opbergruimte. Deze garage is bij aan te kopen aan € 20.000.
Dit appartement combineert een rustige ligging met het gemak van de stad op wandelafstand. Of je nu op zoek bent naar je eerste woning of een comfortabel nest voor jezelf, dit is de ideale plek!
Interesse in dit mooie appartement? Neem dan contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging via 0474/58.88.42.
*** Opmetingen bij benadering. Het vastgoedkantoor is niet verantwoordelijk voor fouten in plannen en maten.